Green Coffee 3200 - 100 kapsułek. Aliness Zobacz większe

Green Coffee 3200 - 100 kapsułek. Aliness

6467-4837A

Nowy produkt


 Green Coffee 3200


suplement diety

zawiera 800 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy-odpowiednik 3200 mg ziaren zielonej kawy oraz chrom. Green Coffee 3200 to jedyny produkt na rynku o tak dużym stężeniu ekstraktu z ziaren zielonej kawy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

54,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Suplement diety Green Coffee 3200 zawiera 800 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy-odpowiednik 3200 mg ziaren zielonej kawy oraz chrom, który przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników. Green Coffee 3200 to jedyny produkt na rynku o tak dużym stężeniu ekstraktu z ziaren zielonej kawy. Obecność chromu gwarantuje dodatkowe rezultaty gdyż wpływa na zahamowanie łaknienia.
 

 NAJWYŻSZA ZAWARTOŚĆ ZIELONEJ KAWY ORAZ KWASU CHLOROGENOWEGO!
POTĘŻNA DAWKA CHROMU!
AŻ 100 KAPSUŁEK
 
Produkt nie zawiera zbędnych substancji dodatkowych, przeciwzbrylaczy. Po wysypaniu z kapsułki nadaje się dla osób będących na diecie wegetariańskiej.

 
Skład:

Substancje aktywne w 1 kapsułce/w 2 kapsułkach:
 Ekstrakt z ziaren zielonej kawy                   800 mg/1600mg
-zawierający kwas chlorogenowy                     400 mg/800 mg
-zawierający kofeinę                                       24 mg/48 mg
           Chrom                                      20 μg (50%*)/40μg (100%*)
                *% zalecanego dziennego spożycia
 


Dawkowanie:
1-2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.
Opakowanie:
100 kapsułek.
 

Zielona kawa stanowi bogate źródło kwasu chlorogenowego (ACG), który jest ważnym elementem wielu środków stosowanych w odchudzaniu. Z powodu silnego działania przeciwutleniającego stanowi przedmiot zainteresowania naukowców.
 

DZIAŁANIE:
Ziarna zielonej kawy zawierają bardzo dużo kwasu chlorogenowego(ACG). Związek ten jest ważnym elementem metabolizmu roślin, a dodatkowo okazał się bardzo silnym antyutleniaczem. Ma też silne właściwości bakteriobójcze. Ważnym jest połączenie kwasu chlorogenowego z kofeiną. Badania naukowców dowodzą, że kofeina i kwas chlorogenowy, występujące razem obniżają dość znacząco stopień pryswajania glukozy i zmniejszają możliwość magazynowania przyswojonej glukozy w organizmie-pod postacią tłuszczu.
 
Substancje zawarte w zielonej kawie mają pozytywny wpływ na tempo spalania tłuszczów przez  organizm-zwiększają je, co powinno być interesujące dla osób odchudzających się. Dzięki systematycznemu spożywaniu takiej kawy możemy zmniejszyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie o około 15-30%.


KWAS CHLOROGENOWY:
Naturalny polifenol, antyoksydant i kwas organiczny, znajdujący się głównie w zielonych liściach i owocach kawowca. W przewodzie pokarmowym obniża wchłanianie cukrów, dzięki czemu organizm aktywniej czerpie ze swoich zapasów. Zwiększa również czułość komórek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem. W literaturze podkreśla się potencjalne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne iwspomagające spalanie tkanki tłuszczowej.


KOFEINA:
Wpływa na metabolizm przez podwyższenie poziomu insuliny we krwi, co stymuluje odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wzrost glukozy we krwi po spożyciu kofeiny hamuje apetyt, niestety po krótkim czasie mamy ochotę na podjadanie. Dlatego ważnym jest połączenie zielonej kawy z chromem, który hamuje łaknienie. Natomiast francuscy badacze odpowiadają, że kawa jednocześnie stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej.


CHROM:
Wpływa na zmniejszenie apetytu oraz uczucie łaknienia. Dodatkowo chrom ułatwia regulację poziomu glukozy we krwi oraz ogranicza odkładanie tłuszczy.
 
 

Produkt niezalecany dla: osób poniżej 16 roku życia, kobiet karmiących i kobiet w ciąży, osób z poważnymi chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą oraz nie tolerujących kofeiny. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
 
 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Green Coffee 3200 - 100 kapsułek. Aliness

Green Coffee 3200 - 100 kapsułek. Aliness


 Green Coffee 3200


suplement diety

zawiera 800 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy-odpowiednik 3200 mg ziaren zielonej kawy oraz chrom. Green Coffee 3200 to jedyny produkt na rynku o tak dużym stężeniu ekstraktu z ziaren zielonej kawy.